Audycja „Zimowisko” w RadioGol.pl we współpracy z naszą stroną!

RadioGol.pl przygotowało dla fanów sportów zimowych coś zupełnie nowego. Powstała nowa audycja zatytułowana „Zimowisko”, w której pojawią się podsumowania zawodów świata sportów zimowych, najświeższe tematy ich dotyczące oraz rozmowy z zawodnikami, działaczami, czy ekspertami specjalizującymi się w danych dyscyplinach. Miło nam poinformować, że nasi dziennikarze będą ją współtworzyć.

– To projekt, który na pewno nie ma na celu żadnego wywyższania się nad inne programy, czy redakcje – zapewnia prowadzący audycji Jakub Balcerski. – „Zimowisko” ma być miłym dla słuchacza przedstawieniem aktualności i ciekawych tematów ze świata sportów zimowych, przy udziale osób pasjonujących się tym tematem i śledzących poszczególne dyscypliny. Ze względu na popularność dominować będą pewnie treści o skokach, ale nie pozostawimy tematu biegów, biathlonu, kombinacji norweskiej, czy łyżwiarstwa bez choćby delikatnego wspomnienia – opisuje.


Audycja będzie gościła na antenie RadioGol.pl w każdy piątek w godzinach wieczornych, bądź tuż po zakończeniu kwalifikacji do konkursów skoków narciarskich. W pierwszym wydaniu głównym gościem będzie redaktor naczelny Sportsinwinter.pl Mateusz Król, a do tego pojawią się także rozmowy z Dawidem Brilowskim (sport.tvp.pl) i Maciejem Lipowieckim (V Magazyn). Premiera pierwszego wydania audycji już dziś o 19 na kanale 2. Zapraszamy do słuchania. Jeśli przegapicie audycję, to nic straconego. Będzie ją można odtworzyć TUTAJ.

Źródło: RadioGol.pl/informacja własna

Jakub Balcerski

Szef działu skoki narciarskie, dziennikarz Polskiego Radia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.