Alpejskie MŚ w Sankt Moritz: Feuz triumfuje w treningu

12:06, 07.02.2017 Mateusz Król Aktualizacja: 15:21, 14.02.2017

We wtorkowym treningu zjazdu najlepszym okazał się być Beat Feuz, który całą trasę przejechał w 1:42,14. Drugi był Francuz Brice Roger, a trzeci obecny Mistrz Świata w zjeździe Patrick Kueng.

Najlepszy z grona faworytów, Peter Fill plasował się na piątej pozycji z czasem 1:42,41, tracąc do Feuza 0,22 sekundy. Kolejny był Kjetil Jansrud, zajmujący miejsce 11 ze stratą 0,72 sek. Adrien Theaux przejechał trasę z czasem 1:43,30, zapewniając sobie tym samym 17 miejsce, 0,06 sekundy za nim, na metę dojechał Dominik Paris i zajął 18 miejsce. Hannes Reichelt zamknął czołową dwudziestkę z czasem 1:43,44 sek. Lider klasyfikacji generalnej, Marcel Hirscher trasę przejechał w czasie 1:45,34 i uplasował się na pozycji 45. Przejazdu nie ukończyło ośmiu zawodników z końca listy startowej.

Najlepszym z Polaków okazał się być Maciej Bydliński, który z czasem 1:46,48 dojechał on na metę jako 52. Natomiast na 58 pozycji uplasował się Michał Kłusak z czasem 1:47,01. Ostatni z Polaków, Paweł Babicki nie wystartował w treningu.

Zapowiedź MŚ w narciarstwie alpejskim - Sankt Moritz 2017 (Program mistrzostw świata)

Wszystkie nasze informacje na temat MŚ w narciarstwie alpejskim w Sankt Moritz znajdziecie TUTAJ