42. Bieg Piastów

Źródło: Materiały Promocyjne Organizatorów

Wyniki wszystkich rywalizacji 42. Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej

24.02.2018 – RODZINNA DZIESIĄTKA

RODZINY NAJSTARSZE
1. Pietruszko 692 lata.
2. Ski Family Team Kępa 664 lata.
3. Haniszewscy 590 lat.

RODZINY NAJSZYBSZE
1. Ski Team Habrat (Piotr Habrat, Iwona Janiec, Jacek Habrat) 2:04:58.
2. Dziadkowiec-Michoń (Dorota, Mariusz, Kinga) 2:23:03.
3. Ski Family Team Kępa (Józef Kępa, Andrzej Kępa, Włodzimierz Krych) 2:29:36.

MĘŻCZYŹNI
1. Krzysztof Małkiński (UKS Hubal Białystok/Fischer Jakuszyce) 31:28.
2. Łukasz Bronowicki (Enervit Yoko XC Life Team) 33:05.3.
Piotr Habrat (Woszk Gronik Zakopane) 33:38.

KOBIETY
1. Emilia Romanowicz (Enervit Yoko XC Life Team) 36:01.
2. Joanna Bronisz (UKS Rawa Siedlce/Fischer Jakuszyce) 40:01.
3. Monika Judka (Wesoły Autobus) 40:34.

Najstarszy uczestnik: Andrzej Dereń rocznik 1938.
Najmłodsza uczestniczka: Barbara Gmurek rocznik 2011.
Rodzinną Dziesiątkę ukończyło 338 osób. Pełne wyniki

25.02.2018 – MEMORIAŁ STANISŁAWA MICHONIA

MĘŻCZYŹNI
1) Krzysztof Małkiński (UKS Hubal Białystok/Fischer Jakuszyce) 45:04
2) Martin Svarc (Ski Klub Jablonec) 45:04|
3) Daniel Slechta 45:06

KOBIETY
1) Klara Moravcova (Ski Klub Jablonec) 49:18
2) Emilia Romanowicz (Enervit Yoko XC Life Team) 51:47
3) Kamila Boczkowska (MKS Karkonosze Jelenia Góra) 56:36

NAGRODA SPECJALNA
Rodzina Dziadkowców-Michoniów ufundowała pobyt weekendowy w apartamencie dla 4 osób dla zawodnika, który zajął 63 miejsce (63 lata by miał Stanisław Michoń). Nagroda przypadła Łukaszowi Księżarkowi.

Zawody ukończyło 212 osób. Pełne wyniki

26.02.2018 – NOCNA DZIESIĄTKA

MĘŻCZYŹNI
1) Piotr Skowron (MKS Karkonosze Jelenia Góra) 31:15
2) Martin Svarc (Ski Klub Jablonec) 31:18
3) Tomasz Kałużny (Enervit Yoko Xc Life Team) 31:25

KOBIETY
1) Klara Moravcova (Ski Klub Jablonec) 32:00
2) Kamila Boczkowska (MKS Karkonosze Jelenia Góra) 37:57
3) Anna Gałek 38:52

Pełne wyniki

02.03.2018 – KLASYCZNA SIÓDEMKA

MĘŻCZYŹNI
1) Arkadiusz Posiadała (UKS Rawa Siedlce) 19:25
2) Maciej Zdziechowski (MKS Karkonosze Sporty Zimowe / SMS Szczyrk) 19:39
3) Łukasz Bronowicki (Enervit Yoko Xc Life Team) 19:41

KOBIETY
1) Aleksandra Fundanicz (bIOSG) 23:02
2) Joanna Bronisz (UKS Rawa Siedlce) 23:49
3) Magdalena Janiak (MKS Karkonosze) 25:09

Pełne wyniki

02.03.2018 – DOWOLNA TRZYDZIESTKA

MĘŻCZYŹNI
1) Toni Escher  (Sc Norweger 1896 Annaberg E.v.) 1:19:25
2) Martin Svarc (Ski Club Jablonec) 1:19:52
3) Jakob Walther (Ssv Erfurt 02 Germany) 1:19:57

KOBIETY
1) Monique Siegel (Sc Norweger 1896 Annaberg E.v.) 1:24:36
2) Jana Jatmarova (Ski Klub Jablonec) 1:35:33
3) Lucie Braunova (Skp Harrachov) 1:36:43

Pełne wyniki

03.03.2018 – 50 km CL

MĘŻCZYŹNI
1) Jiri Rocarek  (Vltava Fund Craft Team) 2:16:41
2) Jan Antolec 2:16:41
3) Jakub Psenicka (Vltava Fund Craft Team) 2:17:22

KOBIETY
1) Monique Siegel (Sc Norweger 1896 Annaberg E.v.) 2:32:01
2) Klara Moravcova (Ski Klub Jablonec) 2:36:17
3) Zuzanna Kocumova (Silvini Madshus Team) 2:44:17

Pełne wyniki

Nasza GALERIA ZDJĘĆ

04.03.2018 – 25 km CL

MĘŻCZYŹNI
1) Michał Skowron  (Mks Karkonosze Sporty Zimowe) 1:06:59
2) Jakub Psenicka (Vltava Fund Craft Team) 1:07:00
3) Jakob Walther (Ssv Erfurt 02 Germany) 1:07:01

KOBIETY
1) Adela Boudikova (Fischer Racing Team) 1:15:05
2) Tereza Hujerova (Ski Klub Jablonec Nad Nisou) 2:36:17
3) Emilia Romanowicz (Enervit Yoko Xc Life Team) 2:44:17

Pełne wyniki